جمعه 2 فروردين 1398-4:42 شمسی /3/22/2019 4:42:40 AM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:1591
  • زمان انتشار:يکشنبه 10 دی 1396-13:9
ثبت سفارش خودرو آغاز شد

مدیرکل مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت از آغاز ثبت سفارش خودرو از صبح امروز خبر داد و گفت: پایان وقت امروز دهم دیماه آخرین فرصت ثبت سفارش خودروهای با سال ساخت 2016 است و متقاضیان ثبت سفارش این گونه خودروها اقدام کنند.
فرصت ثبت سفارش خودروهای با سال ساخت 2016 ؛ امروز

به گزارش خودرونامه، به نقل از شاتا، علی علی آبادی فراهانی توضیح داد: سایت ثبت سفارش خودرو از امروز ساعت 9:30 صبح آغاز شد و مصوبه ابلاغی دیروز هیئت وزیران در مورد واردات خودروهای سواری، تکمیل آیین نامه ضوابط فنی واردات خودرو مصوب سال 1382 و اصلاحات آن بود.

وی با بیان این‌که ماده 13 تا 17 به آیین نامه مذکور اضافه شده است، افزود: در ماده 13 تاکید شده که واردات خودرو منوط به داشتن نمایندگی رسمی و زیرساخت‌های لازم برای ارایه خدمات پس از فروش است.

علی آبادی فراهانی در خصوص واردات از سوی اشخاص غیرنماینده نیز گفت: واردات از سوی اشخاص حقیقی و حقوقی غیر نماینده در صورتی که با نمایندگان رسمی قرارداد ارایه خدمات پس از فروش منعقد کنند، امکان پذیر است.

مدیرکل مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت با تشریح ماده 7 آیین نامه ضوابط فنی واردات خودرو مصوب اسفندماه 95 هیأت وزیران، اضافه کرد: خودورهای وارداتی که از سال ساخت آن‌ها کمتر از یکسال گذشته است نیز امکان ثبت سفارش دارند و امروز دهم دی ماه که آخرین روز سال میلادی 2017 محسوب می شود، آخرین فرصت ثبت سفارش خودروهای با سال ساخت 2016 است.

علی آبادی فراهانی تصریح کرد: متقاضیان ثبت سفارش این گونه خودروها تا پایان وقت اداری امروز نسبت به انجام مراحل ثبت سفارش اقدام کنند و دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت مساعدت و همکاری لازم را در این خصوص به عمل می‌آورد.

برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

آخرین عناوین