چهارشنبه 29 خرداد 1398-5:30 شمسی /6/19/2019 5:30:02 AM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:1838
  • زمان انتشار:يکشنبه 28 بهمن 1397-21:37

روند افزایش تولید و تحویل به مشتریان که توسط تیم مدیریتی جدید گروه سایپا صورت گرفته در جهت پاسخ‌گويي به تعهدات معوق بدون هيچ وقفه‌اي و به‌شكل مستمر و روزانه ادامه دارد.
اطلاعيه گروه خودروسازی سايپا درخصوص قيمت خودروها

به گزارش خودرونامه به نقل از سایپانیوز، گروه خودروسازي سايپا باتوجه به مشكلات و جوسازی روزهاي اخير در بازار خودروي كشور در زمينه قيمت‌ها، اطلاعيه‌اي منتشر كرد كه متن آن به‌شرح زير است:

هموطنان گرانقدر:

با توجه به جوسازی های اخیر و التهاب در بازار خودرو و ایجاد حباب قیمتی توسط عده ای سودجو، به اطلاع می رساند گروه خودروسازي سايپا در هفته‌هاي اخير با حمایت‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت و همراهی قطعه‌سازان داخلی توليد محصولات خود را افزايش داده به‌گونه‌اي كه در هفته گذشته، توليد خودرو در گروه 90 درصد نسبت به ابتداي بهمن‌ماه افزايش يافته و تمامي خودروهاي توليدي به مشترياني كه محصولات گروه سايپا را پيش‌خريد كرده‌اند، در حال واگذاری است.

روند افزایش تولید و تحویل به مشتریان که توسط تیم مدیریتی جدید گروه سایپا صورت گرفته در جهت پاسخ‌گويي به تعهدات معوق بدون هيچ وقفه‌اي و به‌شكل مستمر و روزانه ادامه دارد.

همچنین اعلام رسمي قيمت‌هاي جديدي كه در روزهاي اخير و بر اساس 5 درصد کمتر از حاشیه بازار اعلام شده است براساس مصوبه ستاد تنظيم بازار و سازمان حمايت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان صورت گرفته و تا کنون اعمال نشده است.

در پایان به اطلاع می‌رساند گروه خودروسازي سايپا بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار از سی‌ام بهمن ماه، عرضه 20 درصد از تولید خود را به صورت فروش فوري آغاز خواهد کرد تا مشتريان گرامي بتوانند با اطمينان كامل و بدون هرگونه دغدغه، خودروي مورد نياز خود را مستقيماً و بدون واسطه با قیمت مصوب از گروه سايپا خريداري كنند.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین